Przedsiębiorcy zrzeszeni w Jaworznickiej Izbie Gospodarczej spotkali się po raz pierwszy w 2018 roku na biznesowym spotkaniu pod nazwą „Kolacja w Izbie” w Hotelu „Pańska Góra” w Jaworznie.
Uczestnicy spotkania wysłuchali kilku ciekawych wystąpień.
Pierwsze z nich to prezentacja posła na Sejm RP - Dariusza STARZYCKIEGO, na temat zmian prawnych mających ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej.
Następnie przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy zaprezentowali zmiany w sposobie zatrudniania cudzoziemców.
Specjalista do spraw bezpieczeństwa informacji Przemysław BAŃKO z firmy MULTIKOM przedstawił zagadnienia związane z wprowadzaniem przepisów RODO. Multikom, członek Jaworznickiej Izby Gospodarczej pomaga i doradza we wdrażaniu polityki zarządzania danymi osobowymi w firmie.
(Informacje: tel. +48 602-776-403, Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Sponsor spotkania Bank PKO BP, przedstawiał nowe oferty leasingowe dla przedsiębiorców. Oferta pokazała, że nowoczesny leasing nie musi być drogi. Zostały zaprezentowane ciekawe rozwiązania związane z długoterminowym wynajmem samochodów.
(Informacje: https://www.pkoleasing.pl/ )
Na zakończenie swoją sylwetkę przedstawił członek Izby, Stanisław BIGAJ, piekarz z Os. Długoszyn, który został uhonorowany tytułem “Zasłużony dla miasta Jaworzna“.
**
Patrz zdjęcia i relacja z Kolacji w Izbie pod adresem: 
http://www.jaw.pl/2018/02/jaworznicka-izba-gospodarcza-kolejne-spotkanie-biznesowe/

*
*