Dzień Branżowy – branża budowlana

Dzień Branżowy – branża budowlana

Jaworznicka Izba Gospodarcza ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie biznesowe, organizowane we współpracy z Zagłębiowską i Chrzanowską Izbą Gospodarczą. „Dzień Branżowy” to niepowtarzalna okazja do spotkań i wymiany doświadczeń dla członków izb oraz firm działających w regionie.

Spotkanie biznesowo networkingowe odbędzie się w siedzibie Jaworznickiej Izby Gospodarczej w dniu 26 marca 2024, o godzinie 10:00.  Adres: Jaworzno, ulica Staszica 20.

Wydarzenie rozpocznie się prelekcją wprowadzającą Piotra Góralczyka, prezesa zarządu Grupy RISER, pt. „W stronę zrównoważonego budownictwa – zielone technologie w branży budowlanej”. To doskonała okazja, aby zgłębić tematykę zrównoważonego rozwoju i innowacji w sektorze budowlanym.

Oprócz inspirującej prelekcji, przewidziana jest część networkingowa, podczas której będą Państwo mieli możliwość przedstawienia swojej firmy oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami. Będzie również okazja do rozmowy jeden na jeden w zebranymi uczestnikami.
Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Zachęcamy firmy z branży budowlanej oraz te, które wspierają ten sektor, do aktywnego udziału. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej działalności w formie 10-minutowej prelekcji. To wyjątkowa szansa na promocję i podzielenie się wiedzą z innymi profesjonalistami.

Zachęcamy zarówno firmy z branży budowlanej jak i firmy, które tworzą otoczenie biznesowe dla tych firm.

Jaworznicka Izba Gospodarcza

Partner wydarzenia: Grupa RISER 

Zgłoszenia : https://forms.gle/Fas26NwtCygMMBgr9

Dzień branżowy