Dzień Kariery 2024. Zapraszamy uczniów i absolwentów szkół średnich w Jaworznie

Dzień Kariery 2024. Zapraszamy uczniów i absolwentów szkół średnich w Jaworznie

Już po raz kolejny w Jaworznie odbędzie się Dzień Kariery. Serdecznie zapraszamy uczniów i absolwentów szkół średnich oraz wszystkich zainteresowanych.

W programie przewidziano między innymi warsztaty dla uczestników, możliwość skorzystania z punktu CV, czy strefę ofert pracy. Na wydarzeniu zaprezentują się przedstawiciele szkół wyższych oraz przedsiębiorcy z Jaworzna.

Ideą Dnia Kariery jest, aby jednego dnia, w jednym miejscu i czasie znaleźć kandydatów do pracy, praktyk czy projektów aktywizacyjnych tworząc tzw. „perfect match”.

W trakcie jego trwania jaworznicka młodzież wstępująca w dorosłość będzie miała okazję dowiedzieć się jakie mają perspektywy na jaworznickim rynku pracy. Zaprezentuje się wielu przedsiębiorców, którzy chętnie opowiedzą o swoich firmach.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zaangażowaniem:

Dzień Karier w Jaworznie zaplanowany został na 19 marca 2024 roku na godzinę 9.00 w Hali Widowiskowo-sportowej MCKiS w centrum naszego miasta.

Dzień kariery jest zorganizowany przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą, Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie, MCKiS Jaworzno oraz Miasto Jaworzno.