Przedsiębiorcze Jaworzno 2021

Przedsiębiorcze Jaworzno 2021

Projekt Jaworznickiej Izby Gospodarczej ma na celu przedstawienie najlepszych jaworznickich firm, które zgłosiły się do konkursu Przedsiębiorcze Jaworzno. Kapituła wśród

zgłoszonych firm nagrodziła firmy w czterech kategoriach oraz dodatkowo wyróżniła jedną osobę tytułem managera roku.

W kategorii firm usługowych, które zatrudniają poniżej 50 osób w ścisłej czołówce znalazły się: FLOTA Geodezja Sp. z o.o., Ventix Sp. z o.o., ART-COM Sp. z o.o., a tytuł najlepszej firmy został przyznany firmie RISER.domy Sp. z o.o..

W kategorii firm usługowych dużych najlepszą wybrano firmę RISER Sp. z o.o.. Na podium znalazły się firmy AUTO”FIKO” SP. Z O.O. oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik.

W kategorii firm produkcyjnych najlepsza firmą wybrano firmę ICB Pharma. Wyróżniono natomiast firmy Nestor Spring, Dom-Styr, Badge4u i Piekarnię Stanisława Bigaja.

W kategorii „Tradycja i rozwój” nagrodzono firmy, które przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Wyróżniono w tej kategorii dwie firmy, Dom-Styr oraz ICB Pharma.

Wśród wyróżnionych specjalnymi nagrodami znaleźli się również, firma Nestorsprings wyróżniona przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczna oraz firmę FLOTA Geodezja Sp. z o. nagrodzoną specjalną nagrodą prezydenta miasta Pawła Silberta.

Podczas gali nagrodzono również uczniów szkół średnich, którzy w konkursie imienia Jerzego Zamarlika, wieloletniego prezesa Jaworznickiej Izby Gospodarczej, przysłali swoje „Pomysły na biznes”.