Śniadanie z eksportem

Śniadanie z eksportem

Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna?

Zapraszamy na spotkanie zorganizowane przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą i Fundusz Górnośląski S.A.Wykład na temat eksportu wygłosi ekspert, Lena Romanowicz – absolwentka Studiów Doktoranckich z Zakresu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Lena Romanowicz

Lena Romanowicz posiada bogate doświadczenie w działalności szkoleniowej, a jednocześnie jest przedsiębiorcą zaangażowanym w projekty dedykowane działaniom w zakresie importu i eksportu. Posiada również doświadczenie w zakresie wsparcia przedsiębiorców w pozyskiwaniu kontrahentów zagranicznych, oraz jest czynnym importerem i eksporterem.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA MŚP PLANUJĄCYCH LUB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ EKSPORTOWĄ ODBĘDZIE SIĘ 9 LISTOPADA 2021.

Rejestracja: bit.ly/spotkanie-jaworzno

JAWORZNO, Hotel Pańska Góra, ul. Krakowska 1, 43-600 Jaworzno

Program spotkania:

• Godzina 09:30 – 10:00, Rejestracja uczestników w punkcie informacyjnym.

• Godzina 10:00 – 10:10, Otwarcie spotkania – Jacek Miketa, Wiceprezes Zarządu Funduszu Górnośląskiego S.A.

• Godzina 10:10 – 10:30, Śląskie MŚP na rynkach zagranicznych: programy wsparcia eksportu – Łukasz Rosicki, Wydział Współpracy Zagranicznej, Fundusz Górnośląski S.A.

• Godzina 10:30 – 11:30, Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna?

• Godzina 11:30 – 12:00, Sesja Q&A oraz poczęstunek dla uczestników spotkania

Spotkanie informacyjne „Jak wejść na rynki zagraniczne?” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A.