Zaproszenie na Dzień branżowy – firmy produkcyjne

Zaproszenie na Dzień branżowy – firmy produkcyjne

Jaworznicka Izba Gospodarcza ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie biznesowe, organizowane we współpracy z Zagłębiowską i Chrzanowską Izbą Gospodarczą. „Dzień Branżowy” to niepowtarzalna okazja do spotkań i wymiany doświadczeń dla członków izb oraz firm działających w regionie.

Formularz do rejestracji: https://forms.gle/wV7Zosyyo4KQ6tmw9

Spotkanie biznesowo networkingowe odbędzie się w siedzibie Jaworznickiej Izby Gospodarczej w dniu 6 czerwca 2024, o godzinie 10:00.  Adres: Jaworzno, ulica Staszica 20.

Wydarzenie rozpocznie się prelekcją wprowadzającą Graffiti Studio Sp. z o.o.

Drukarnia przemysłowa Graffiti – przewagi lokalnego dostawcy na globalnym rynku.

Oprócz inspirującej prelekcji, przewidziana jest część networkingowa, podczas której będą Państwo mieli możliwość przedstawienia swojej firmy oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami. Będzie również okazja do rozmowy jeden na jeden z zebranymi uczestnikami.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Zachęcamy firmy z branży budowlanej oraz te, które wspierają ten sektor, do aktywnego udziału. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej działalności w formie 10-minutowej prelekcji. To wyjątkowa szansa na promocję i podzielenie się wiedzą z innymi profesjonalistami.

Zachęcamy zarówno firmy z branży produkcyjnejjak i firmy, które tworzą otoczenie biznesowe dla tych firm.

Jaworznicka Izba Gospodarcza

Partner wydarzenia: Graffiti Studio Sp. z o.o.