Zaproszenie na IX Piknik Przedsiębiorców

Zaproszenie na IX Piknik Przedsiębiorców

Zarząd JIG serdecznie zaprasza na IX Piknik Przedsiębiorców 9 września 2021 roku (czwartek godz. 15:30) połączony z zawodami strzeleckimi
o Puchar Prezydenta Miasta.

Będzie to tradycyjne spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miasta, gościem będzie Prezydent Paweł Silbert, który będzie przedstawiał plany rozwoju gospodarczego na najbliższe lata.

Harmonogram wydarzenia:

15:30 – 16:00 – Rejestracja Uczestników

16:00 – 16:15 – Powitanie Uczestników i Gości, przedstawienie regulaminu zawodów

16:15 – 18:00 – zawody strzeleckie

18:00 – 18:15 – dekoracja zwycięzców

18:15 – 20:00 – spotkanie z Prezydentem, prezentacja firm, dyskusja.

W ramach spotkania od godziny 16:00 przewidziany jest poczęstunek grillowy.

Zawody strzeleckie:
W tym roku będą dwie konkurencje strzeleckie: strzały z pistoletu i pojedynek na strzelby. Start zawodów strzeleckich planowany jest od godziny 15:30.

Opis zawodów strzeleckich.

Konkurencja pierwsza: Pistolet bocznego zapłonu, kaliber 0,22RL Margolin. Tracza olimpijska , odległość do tarczy 25 metrów, ilość strzałów 15, bez próbnych. Można strzelać oburącz. Punktacja: liczymy dziesięć najlepszych przestrzelin.

Konkurencja druga: pojedynek strzelbowy polegający na pojedynku dwóch równocześnie strzelających zawodników do 3 celów reaktywnych/ po trafieniu przewracają się/, kto pierwszy „położy” cele wygrywa, 4 najlepszych zawodników w finale walczy o I miejsce.

Udział w dwóch konkurencjach powoduje obliczenie zdobytych punktów do kategorii Open o Puchar Prezydenta oraz o Puchar Prezydenta dla najlepszej kobiety.

Zawody odbędą się na strzelnicy Hubertech przy ulicy Energetyków 2A.

Członkowie JIG proszeni są o potwierdzenie swojej obecności do poniedziałku 6 września do godziny 14.00.